DYNAMIKA PISTOLET ETAP I – PODSTAWOWY

Terminy:
 • 09.07.2024r. (wtorek) godz. 18:00-20:00
Trochę o kursie:

Etap I kursu bojowo-dynamicznego z broni krótkiej to intensywne szkolenie, które nie pozwoli Ci się nudzić. W czasie pierwszych zajęć wejdziesz w świat strzelania w ciągłym ruchu, któremu towarzyszy presja czasu oraz wymuszane pozycje. Etap ten skupi się na przedstawieniu Ci m.in. szybkiej wymiany magazynka, właściwego dobycia broni, podstawowych komend,  pozycji strzeleckich i szybkich ich zmian, a także elementów prawidłowego  poruszania się z bronią w ręku oraz precyzyjnego oddania strzału do ukazującego się celu

Jeśli strzelanie statyczne to dla Ciebie za mało, a bronią palną posługujesz się w stopniu co najmniej podstawowym, to kurs bojowo-dynamiczny z broni krótkiej jest właśnie dla Ciebie!

UWAGA – po ukończeniu trzech etapów kursu bojowo-dynamicznego uczestnik uzyskuje certyfikat, który uprawnia go do udziału w prestiżowych treningach bojowo-dynamicznych, odbywających się cyklicznie dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy) w naszej strzelnicy!


DYNAMIKA PISTOLET Etap II - ŚREDNI

Terminy:
 • wkrótce
TROCHĘ O KURSIE:

Etap II kursu bojowo-dynamicznego z broni krótkiej to rozszerzona kontynuacja Etapu I – przypomnisz sobie wszystko z pierwszej części szkolenia, jak również poznasz smak strzelania zza przesłon oraz jedną ręką (tak dominującą, jak i słabszą). Jednocześnie nauczysz się także bardzo sprawnego usuwania zacięć broni strzeleckiej. Oprócz tego zapoznasz się ze specyfiką torów dynamicznych o różnej trudności.

W dalszym ciągu będziesz udoskonalać strzelanie w ruchu, wymuszanie pozycji i strzelanie jedną ręką.

UWAGA – do Etapu II kursu bojowo-dynamicznego z broni krótkiej można przystąpić po pozytywnym przejściu Etapu I niniejszego szkolenia. Po ukończeniu trzech etapów kursu bojowo-dynamicznego uczestnik uzyskuje certyfikat, który uprawnia go do udziału w prestiżowych treningach bojowo-dynamicznych, odbywających się cyklicznie dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy) w naszej strzelnicy!

 

DYNAMIKA PISTOLET etap III - ZAAWANSOWANY

Terminy:
 • wkrótce
TROCHĘ O KURSIE:

Ostatni III Etap kursu bojowo-dynamicznego z broni krótkiej skupi się na doskonaleniu umiejętności zdobytych w trakcie dwóch pierwszych etapów niniejszego szkolenia – szybka zmiana magazynka, dobycie broni, strzelanie w ruchu i jedną ręką, jak również korzystanie z torów dynamicznych o najwyższym stopniu trudności. Przypomnisz i utrwalisz sobie także to, jak usuwać sprawnie i szybko zacięcie broni, z której korzystasz. Ten etap to ostateczne podsumowanie i zebranie w całość wszystkiego, z czym zetknąłeś się w czasie kursu.

UWAGA – do Etapu III kursu bojowo-dynamicznego z broni krótkiej można przystąpić po pozytywnym przejściu Etapu II niniejszego szkolenia. Po ukończeniu trzech etapów kursu bojowo-dynamicznego uczestnik uzyskuje certyfikat, który uprawnia go do udziału w prestiżowych treningach bojowo-dynamicznych, odbywających się cyklicznie dwa razy w tygodniu (poniedziałki i środy) w naszej strzelnicy AGVO!

DYNAMIKA Karabin ETAP I – PODSTAWOWY

Terminy:
 • wkrótce
wymagania:
 • ubiór – długie spodnie i długi rękaw
 • Posiadacze broni własnej obowiązkowo muszą mieć kolimator
Trochę o kursie:

Etap I kursu bojowo-dynamicznego z broni długiej (karabinki bojowo-szturmowe) opiera się na opanowaniu podstaw w zakresie strzelań dynamicznych z karabinków.  Poznasz całą teorię dotyczącą tego typu strzelania, podstawowe komendy, nauczysz się szybkich przeładowań, jak również nauczysz się, jak usuwać sprawnie i bezpiecznie wszelkie zacięcia broni palnej.

 

To kurs, na którym na pewno nie zaznasz nawet chwili nudy – karabinki bojowo-szturmowe zapewniają Ci ekscytujące doznania, dzięki którym podniesiesz swoje umiejętności strzeleckie i udoskonalisz poznane techniki. Jeśli więc strzelasz statycznie z broni długiej w stopniu co najmniej podstawowym, to kurs bojowo-dynamiczny z karabinków bojowo-szturmowych jest właśnie dla Ciebie!

UWAGA!! – po ukończeniu trzech etapów kursu uczestnik uzyskuje certyfikat, który uprawnia go do udziału w prestiżowych, cyklicznych treningach, które odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki oraz środy) w naszej strzelnicy AGVO! 

DYNAMIKA Karabin Etap II - ŚREDNI

Terminy:
 • wkrótce
wymagania:
 • ubiór – długie spodnie i długi rękaw
 • Posiadacze broni własnej obowiązkowo muszą mieć kolimator
TROCHĘ O KURSIE:

Etap II kursu bojowo-dynamicznego z broni długiej to szkolenie z praktycznym strzelaniem bojowym z karabinków szturmowych. To również przypomnienie sobie teorii z poprzedniej części szkolenia, której teraz będzie można użyć właśnie w praktyce. Poznasz swoje możliwości w trakcie strzelań dynamicznych, gdzie presja czasu i wymuszane pozycje stanowić będą dla Ciebie nie lada wyzwanie!

UWAGA – aby przystąpić do Etapu II kursu bojowo-dynamicznego z broni długiej należy ukończyć z pozytywnym wynikiem Etap I tego szkolenia. Po ukończeniu trzech etapów kursu uczestnik uzyskuje certyfikat, który uprawnia go do udziału w prestiżowych, cyklicznych treningach, które odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki oraz środy) w naszej strzelnicy AGVO!

DYNAMIKA Karabin etap III - ZAAWANSOWANY

Terminy:
 • wkrótce
wymagania:
 • ubiór – długie spodnie i długi rękaw
 • Posiadacze broni własnej obowiązkowo muszą mieć kolimator
TROCHĘ O KURSIE:

Etap III kursu bojowo-dynamicznego z broni długiej jest zwieńczeniem trzyetapowego cyklu. Jest to szkolenie zadaniowe, na koniec którego nastąpi podsumowanie całego kursu. Przede wszystkim będziesz mieć możliwość przećwiczyć i udoskonalić techniki poznane w trakcie dwóch pierwszych spotkań, dzięki czemu utrwalisz je sobie. Techniki te będziesz móc szlifować w trakcie treningów bojowo-dynamicznych w myśl maksymy: „trening czyni mistrza”.

UWAGA – aby przystąpić do Etapu III kursu bojowo-dynamicznego z broni długiej należy ukończyć z pozytywnym wynikiem Etap II tego szkolenia. Po ukończeniu trzech etapów kursu uczestnik uzyskuje certyfikat, który uprawnia go do udziału w prestiżowych, cyklicznych treningach, które odbywają się dwa razy w tygodniu (poniedziałki oraz środy) w naszej strzelnicy AGVO!