KURS IPSC ETAP I – PODSTAWOWY

Terminy:
  • 16 lipca (wtorek) godz. 17:45-19:45
Trochę o kursie:

Ten etap skupia się na wprowadzeniu strzelców w świat IPSC. Nauczysz się podstawowych zasad i procedur, bezpiecznego posługiwania się bronią, manipulacji magazynkami oraz prawidłowego celowania. Będziesz miał również okazję zapoznać się z różnymi typami broni używanymi w IPSC, takimi jak pistolety, karabinki czy strzelby. Na tym etapie skupimy się na budowaniu solidnych fundamentów, które pozwolą Ci rozwijać się w dalszej części kursu.

KURS IPSC Etap II - ŚREDNI

Terminy:
  • wkrótce
TROCHĘ O KURSIE:

Po opanowaniu podstawowych umiejętności, przejdziemy do bardziej zaawansowanych technik strzeleckich. Nauczysz się szybkiego przeładowywania broni, szybkiego celowania, szybkiego wykonywania serii strzałów, a także technik poruszania się na strzelnicy. Będziesz miał okazję trenować na różnych scenariuszach, które simuluje realistyczne sytuacje, z którymi można spotkać się w zawodach IPSC.

KURS IPSC etap III - ZAAWANSOWANY

Terminy:
  • 04.04.2024r. (czwartek) godz. 16:00-18:00
TROCHĘ O KURSIE:

Ten etap jest przeznaczony dla doświadczonych strzelców, którzy chcą osiągnąć szczyt swoich umiejętności. Skupiamy się na doskonaleniu precyzji, szybkości i skuteczności. Będziesz trenować na bardziej wymagających scenariuszach, które wymagają szybkiego podejmowania decyzji i reakcji. Na tym etapie będziesz miał możliwość pracy z trenerami i innymi doświadczonymi zawodnikami, aby wymieniać się wiedzą i doświadczeniem.